شرکت ماشین برزگر همدان ورود کاربران 

محصولات

ماشین برداشت ذرت علوفه ای (چاپر خورشیدی)

چاپر خورشیدی با واحد برش دهنده خورشیدی شکل خود، کاربرد بسیار خوبی در برداشت ذرت علوفه ای در عصرحاضر از دیدگاه کشاورزان زبده و خلاق داشته و بهترین گزینه برای تامین علوفه دامی و افزایش بهروری و کاهش هزینه ها محسوب می گردد. این ماشین با تعدیل محدودیت ها در برداشت علوفه نسبت به ماشین های برداشت ردیفی ، با عرض کارهای مختلف نیاز جامعه کشاورزی را در رسیدن به این اهداف بر طرف ساخته و امروزه کارشناسان مکانیزاسیون و کشاورزان آگاه با بهره گیری آنرا در برداشت محصول ذرت و سور گوم توصیه من نمایند.


0

موور 185

علف چین های بشقابی محصولی نمونه برای کشاورزان و دامداران میباشند. ماشین علف چین دواری که مشاهده میفرمایید نتیجه سالها تجربه، پیشرفت، تکامل و آزمایش های وسیع علمی در مزارع است. این دستگاه عالی ترین محصول مهندسی در نوع خود میباشد. از جمله امتیازات این علف چین عبارتند از ارتفاع قابل تنظیم درو و قابلیت تعویض راحت تیغه ها.


125,000,000

بسته بندی علوفه (بیلر)

جمع آوری و انتقال علوفه خشک شده از مزرعه به محل نگهداری به روشی که در آن کمترین ریزش برگ ها صورت پذیرد ( به منظور حفظ ارزش غذایی علوفه ) همواره از مشکلات پیش روی کشاورزان به شمار می آید از اینرو و با کاربرد تکنولوژی مناسب (استفاده از دستگاه بیلر ) می توان بر مشکلات ذکر شده فائق آمد


480,000,000

ریک

این دستگاه دارای توانایی و قابلیت کاری بالا، عمر و دوام زیاد و حمل و نقل آسان میباشد. از مزایای دیگر این دستگاه نصب در یک طرف تراکتور میباشد که برای جمع آوری و ردیف کردن علوفه از کنار نهرها مناسب میباشد. این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که تعمیر و نگه داری آن آسان و کم هزینه است.


98,500,000
Rizki Sadig
Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig