شرکت ماشین برزگر همدان ورود کاربران 

محصولات

سر زن سیب زمینی

کاهش هزینه برداشت و افزایش ظرفیت و سرعت عملیات برداشت. ___ توقف رشد سیب زمینی ها جهت تولد کنندگان بذر سیب زمینی در برداشت های پیش از موعد. ___ بهترین جایگزین سموم شیمیایی جهت محافظت از محیط و مزرعه سیب زمینی. ___ دارای تیغه های مخصوص اروپایی و بالاترین کیفیت ، مقاوم در برابر ضربات سنگ و کلوخ. ___ دارای گیربکس اروپایی ، با استحکام و مقاوم در برابر فشارهای وارده. ___ سرعت بالای شافت رتور برای ایجاد بهترین کیفیت در از بین بردن ساقه ها.


560,000,000

کولتیواتور کودکار

قابل استفاده در مزارع سیب زمینی __  قابل استفاده همزمان جهت 4 عملیات سله شکنی ، وجین و دفع علفهای هرز ، کوددهی و خاکدهی.  ___  دارای سیستم تنظیم مقدار ریزش کود منحصر به فرد MINIMAX ___ جلوگیری از تلفات کود و دقت در میزان ریزش کود. ___  سهولت بارگیری کود در مخازن  ___  قابلیت تنظیم مقدار ریزشکود از 120 تا 1000 کیلوگرم در هکتارانتقال نیرو از طریق شافت P.T.O


260,000,000

سیب زمینی کار سه ردیفه

این ماشین دارای گردونه ای است که روی آن قاشقک یا چنگال در نوع مختلف برای کاشت غده های کوچک و بزرگ تعبیه شده است که غده را ضمن حمل کردن از مخزن در فوصل معین در دل خاک قرار می دهد.__دستگاه به دلیل سنگینی بیشتر از نوع دنباله بند می باشد و حداقل دارای 3 چرخ حامل ، شیار بازکن (کفشکی یا بشقابی) پوشاننده (بشقابی یا فاروئری) و یک سکو تاشو ، جهت نشستن و نظارت بر کار دستگاه و بارگیری می باشد. __در مدل های مجهز به کودکار،دستگاه دارای دو توزیع کننده کود برای هر ردیف ، جهت قرار دادن کود در دو طرف غده می باشند.نیروی محرک گردونه عمدتا توسط حرکت چرخ های حامل تامین می گردد. اخیرا نوع گیر بکس دارش که توسط شفت P.T.T به حرکت در می آید نیز تولید شده است.


560,000,000

سیب زمینی کار دو ردیفه

این ماشین دارای گردونه ای است که روی آن قاشقک یا چنگال در نوع مختلف برای کاشت غده های کوچک و بزرگ تعبیه شده است که غده را ضمن حمل کردن از مخزن در فوصل معین در دل خاک قرار می دهد.__دستگاه به دلیل سنگینی بیشتر از نوع دنباله بند می باشد و حداقل دارای 2 چرخ حامل ، شیار بازکن (کفشکی یا بشقابی) پوشاننده (بشقابی یا فاروئری) و یک سکو تاشو ، جهت نشستن و نظارت بر کار دستگاه و بارگیری می باشد. __در مدل های مجهز به کودکار،دستگاه دارای دو توزیع کننده کود برای هر ردیف ، جهت قرار دادن کود در دو طرف غده می باشند.نیروی محرک گردونه عمدتا توسط حرکت چرخ های حامل تامین می گردد..


365,000,000
Rizki Sadig
Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig Rizki Sadig